JĖGA. TURQUOISE pirmauja naujų medžiagų paieškoje ir naujų sprendimų padidinčių efektyvumą ir galią kūrime, o taip pat išlaiko aukštą kontrolės lygį. Dvidešimties metų darbo patirtis su geriausiais žaidėjais. Atraskite skirtumą.

TIKSLUMAS. Ypatingas rūpestis ir dėmesys, skirtas TURQUOISE raketės kūrimui, yra pagrindinis skiriamasis bruožas, leidžiantis pasiekti labai aukštų standartų. Nieko nėra palikta atsitiktinumui: skylių diametras, jų vieta, raketės plokštės storis, anglies pluošto naudojimas ir baigiamieji štrichai, sukuria TURQUOISE unikalumą ir kitiems sunkiai pasiekiamą tikslumą, įvairiose situacijose. Atraskite skirtumą.

TOBULUMAS. Spalvų pasirinkimas, jų derinių harmonija, išskirtinių spalvų ir rafinuotų medžiagų naudojimas, dėmesys skiriamas ergonomikai ir biomechaniniams aspektams, daro TURQUOISE raketes geriausias rinkoje. Atraskite skirtumą.

INDIVIDUALUMAS. TURQUOISE raketės yra sumanytos dalintis stiprėjančiomis emocijomis. Inventorius tampa natūraliu žaidėjo kūno tęsiniu. Kas pasirenka TURQUOISE, renkasi ne paprastą raketę, bet žaidimo stilių ir unikalų požiūrį į paplūdimio tenisą, kur žaidėjai gali patirti jaudulį ir žaidimo įspūdžius. Atraskite skirtumą.

MALONUMAS Visi elementai parinkti tam, kad suteiktų aukščiausią žaidimo malonumo lygį. Kiekviena detalė daro laiką, skirtą paplūdimio tenisui, malonesniu. Architektūros harmonija, pasiekta nuolatiniais bandymais, suteikia žaidėjams pilną malonumą, nes kas pasirenka TURQUOISE nusipelno didžiausio rūpesčio ir dėmesio. Pabandykite skirtumą.