TURQUOISE jau įdiegė naują žaidimo komforto standartą.

Nauja ir revoliucinė Tri-Shock SystemV2® antivibracinė sistema 2017 m. kolekcijos pirmojoje raketėje. Visiškai nauja antivibracinė sistema, įdiegta raketės rankenoje – unikalios sudėties, iš dviejų tipų absorbuojančių medžiagų, yra kruopščių laboratorinų tyrimų rezultatas. Tai yra avangardas pažangiausių technologijų, naudojamų paplūdimio teniso pasaulyje.

Tri-Shock System V2®, strategiškai išdėstyta trijuose rėmo taškuose, panaikina beveik visas žaidimo metu sukurtas vibracijas, sugeria žalingą vibraciją, kuri gali būti perduoda dilbiui ir alkūnei.

Galutinis rezultatas yra išskirtinis žaidimo komfortas, ir ne tik pagerinas raketės našumas, bet ir padidėjęs žaidimo malonumas, jaučiant idealų balansą ir kaip niekada anksčiau – puikų raketės darbą.

 

Naujos konstrukcijos tiltas

Visiškai nauja 2017 sezone: stabilizatorius – tiltas, novatoriškas techninis sprendimas naujame Avio rėme. Stabilizatorius tiltas jungia du rėmo šonus, didindamas rėmo stabilumą ir žymiai sumažindamas raketės sukimą ir linkimą. Pagerina raketės stabilumą, tikslumą ir galią, nemažindamas žaidimo konforto.

Gel Shock® sistema naikina beveik visas žalingas vibracijas, kurias raketės plokštuma perduoda rankai. Sistema pagaminta iš specialios medžiagos, kuria dengta  plokštės. Jos buvimo vieta daro poveikio plotą minkštesniu, tolygiai paskirsto poveikio jėgą per visą paviršių. Be to, sistema prisideda prie teigiamo raketės balanso.

Kuriant TURQUOISE Dual Core System ® sujungti du atskiri komponentai, sudarant vidinį raketės plokštumos „sumuštinį“. Pirmasis sluoksnis, EVA putų sistema, suteikia galią ir smūgio jautrumą, o antrasis, putų poliuretano branduolys, garantuoja išskirtinį ir tvirtą „sumuštinio“ sukibimą su paviršiaus apvalkalu. Rezultate – raketės plokštuma tampa dar labiau kompaktiška ir atspari kamuoliuko poveikiui, užtikrinant, kad žaidimas po žaidimo, raketės smūgio požymiai išlieka nepakitę.

Impact System Absorber (ISA), yra pirmoji TURQUOISE vibraciją sugerianti sistema. Tai suteikia stabilumą ir tikslumą net esant galingiems smūgiams.

Speciali X-tra Grip Surface naudojama visų TURQUOISE rakečių rankenoms. Ši danga pasižymi paviršiaus mikrostruktūra, kuri daro paviršių abrazyviu ir pagerina “sukibimą”. Tokiu būdu, žaidėjas galės suteikti kamuoliui didesnį sukimąsį ir atlikti lemiamus smūgius.

Reflex Responsive Flexible Foam system sistema yra smūgių slopinimo (ISA) evoliucija. Ši nauja sistema suteikia TURQUOISE raketėms didesnį vidinį elastingumą, todėl smūgiai galingesni, o vibracijos atsirandančios smūgio metu – slopinamos.

TURQUOISE sukūrė naują ergonomiška rankeną “Handle Grip Pro”, kurios dėka galima pasiekti didesnės riešo judėjimo apmlitudės ir taip suteikti kamuoliui daugiau sukimosi. Tuo pačiu metu, ji leidžia išlaikyti tvirtą ir patikimą sukibimą su rakete.

Modeliai iš stiklo pluošto idealiai tinka visoms žaidėjų kategorijoms, nes atsparumas ir stiklo pluošto lankstumas, suteikia patvarumą raketei, pasitikėjimą ir žaidimo patogumą.

Kevlaro ir anglies pluošto mišinys suteikia raketei elastingumą (kevlaras) ir tvirtumą (anglies  pluoštas). Šis medžiagų derinys suteikia išskirtines charakteristikas, todėl rėmas galingesnis ir smūgiai tikslesni, o raketė labai profesionali.

Naujas skylių išdėstymas raketės plokštumoje suteikia didesnį elastingumą raketės kraštams, vienodesnį atsaką į smūgį, ir geresnį tikslumą ir žaidimo greitį.

Anglies pluoštas reiškia gryną konkurenciją. Anglies pluošto konstrukcija – tai galia ir tikslumas kietos ir “mirtinos” raketės; tai ne atsitiktinumas, kad BALACK DEATH – čempionų raketei – suteikta ši konstrukcija.

Speciali aukštos kokybės kevlaro konstrukcija sumažina raketės lankstumą tiems, kurie mėgsta greitą ir konkurencingą žaidimą.

Titano lengvumas, atsparumas ir patikimumas daro jį puikia technine medžiaga tinkančiai rėmui, reikalaujančiam ypatingo tikslumo ir didesnio kamuolį greičio smūgio metu.