Paplūdimio teniso aikštelė yra stačiakampio formos, 16 m ilgio ir 8 m pločio. Šis žaidimas nebūtinai turi būti žaidžiamas natūraliame paplūdimyje prie jūros ar kito vandens telkinio. Specialiai šiai sporto šakai skirtos aikštelės po atviru dangumi ar po stogu gali būti įrengtos bet kur.

Aikštelės įranga tai ne tik tinklas, stulpai, tinklą laikantis lynas ir juostos, bet ir galinės ir šoninės apsaugos (jei jos yra), tribūnos bei visi kiti daiktai aplink aikštelę ir virš jos, taip pat vieta bokštelio teisėjui, tinklo ir linijų teisėjams, bei asmenims paduodantiems kamuoliukus.

Tarptautinius reikalavimus atitinkančiose paplūdimio teniso ir tinklinio aikštelėse smėlis turi būti ne per smulkus, kad žaidžiant nedulkėtų, neliptų prie žaidėjų kūno, smulkios dalelės nepatektų į akis. Be to, smėlyje neturi būti akmenukų, ar kitų stambesnių dalelių, galinčių sužaloti žaidėjus, jis negali būti per kietas.

Aikštelės ribomis laikomi išoriniai linijų kraštai. Visos linijos turi būti vienos spalvos, kad ryškiai skirtusi nuo smėlio spalvos. Aikštelės linijos turi būti tarp 2.5 cm ir 5 cm pločio, išskyrus galinės linijos kurios gali būti iki 10 cm pločio.

Tinklas, kabantis ant metalinio lyno (ne storesnio kaip 8 mm), dalija aikštelę į dvi lygias dalis. Tinklo aukštis aikštelės centre turi būti 1,7 m. Lyno galai turi būti pritvirtinti prie dviejų tinklo stulpų. Tinklas turi būti pilnai ištemptas, kad visiškai užpildytų erdvę tarp dviejų tinklo strypų. Taip pat jis turi būti pakankamai tankus, kad kamuoliukas nepralįstų pro jo skyles.