papludimio teniso rakete

Paplūdimio tenise naudojamos raketės paprastai gaminamos iš stiklo arba anglies pluoštų. Gamintojai šiuo metu ieškodami geriausių lengvumo ir patogumo sprendimų, naudoja ir kitas medžiagas (titanas, kevlaras ir pan.).

 

Paplūdimio teniso raketė neturi viršyti 50 cm ilgio, 26 cm pločio ir 38 mm profilio pločio. Centrinėje raketės paviršiaus dalyje gali būti neapibrėžtas skylučių skaičius 9 – 13 mm.

 

Skylučių skersmuo, forma ir dydis gali skirtis, jei tai neviršija 4 cm atstumo, nuo išorinio raketės krašto bei neturi įtakos žaidimo esmei. Smūgiavimo paviršius turi būti plokščias, tačiau jis gali būti tiek lygus tiek šiurkštus ir neturėtų viršyti 30 cm ilgio ir 26 cm pločio.

 

Paplūdimio teniso raketė neturi stygų, todėl jos išlaikymas nieko nekainuoja. Su ta pačia paplūdimio teniso rakete galima atlikti žaisti ilgą laiką ir žaidimo kokybė dėl to nenukenčia. Vieną kartą investavus į raketę, investicijas į šio sporto inventorių galima pamírští ilgam laikui.

 

Į klausimą kokios raketės yra geriausios, vienareikšmiško atsakymo nėra. Keletas kompanijų, dabar kovoja už teisę būti geriausiais paplūdimio teniso įrangos gamintojais: Quicksand, MTB, HP, Drop Shot, Vision, Rakketone ir t.t.