PAPLŪDIMIO TENISAS JŪSŲ KAIMO SODYBOJE

KUO PATRAUKLI ŠI PRAMOGA?

Visų pirma jis žaidžiamas labai spalvingu inventoriumi, kuris džiugina akį, suteikia gerą nuotaiką, kiekvienas gali pasirinkti savo mėgstamą spalvą, piešinį ir pan. Žaidimas labai energingas, nenuobodus. Bet kas, kas yra žaidęs badmintoną, tinklinį ar didįjį tenisą, greitai perpras žaidimo subtilybes. Jam nereikalingas fizinis pasirengimas, kaip tinkliniui, jį galima žaisti esant vėjui, skirtingai nei badmintoną ir traumų tikimybė, žaidžiant ant smėlio yra minimali. Tai labai linksma pramoga.

KO REIKIA, PRADEDANT ŽAISTI?

Paplūdimio tenisas patrauklus tuo, kad į jį investuoti reikia vieną kartą: smėlio aikštelė su stovais tinklui ištempti, paplūdimio teniso tinklas, aikštelės ribų linijos, rakečių komplektas ir keletas kamuoliukų. Jei neturite galimybės įrengti smėlio aikštelę, žaisti galima ant žolės. Aikštelė gali būti įrengta netgi uždarose patalpose, jei norite šį žaidimą pasiūlyti svečiams žiemą.

KO REIKĖS JŪSŲ SVEČIAMS?

NIEKO. Nereikia specialių įgūdžių, specialios aprangos ir avalynės. Žaisti galima basomis ant smėlio. Sporto ir poilsio derinys čia atsiskleidžia visu grožiu. Reikalinga gera nuotaika ir entuziazmas.

MŪSŲ PASIŪLYMAS

Pilnas paplūdimio teniso įrangos komplektas, kurį sudaro 4 mėgėjiškam žaidimui skirtos raketės: 2 TURQUOISE WAWE ir  2 DROP SHOT BOOM, aikštelės ribų linijos, tinklas ir 6 vnt. paplūdimio teniso kamuoliukų. Komplekto kaina: 380 EUR (su PVM)

Pilnas paplūdimio teniso įrangos komplektas, kurį sudaro 4 mėgėjiškam žaidimui skirtos raketės: 2 QUICKSAND SPLASH GRAY ir 2 QUICKSAND SPLASH BLUE, aikštelės ribų linijos, tinklas ir 6 vnt. paplūdimio teniso kamuoliukų. Komplekto kaina: 370 EUR (su PVM)

Arba paruošime individualų pasiūlymą Jums pagal Jūsų poreikius

APIE MUS

Esame laisvalaikio prekių tiekėjai, kuriems labai patinka paplūdimio tenisas, todėl nusprendėme sukurti informacinį tinklapį www.beachtennis.lt, kur visi galėtų rasti informaciją apie tai, kas yra paplūdimio tenisas, kas vyksta paplūdimio teniso pasaulyje, kur galima žaisti paplūdimio tenisą Lietuvoje, trenerių kontaktus ir visą kitą įdomią informaciją, taip pat sukūrėme  el. parduotuvę www.papludimio-tenisas.lt, kurioje siūlome platų paplūdimio teniso inventoriaus asortimentą, iš žinomų pasaulyje gamintojų.

Jūsų pageidavimu, duomenis apie galimybę Jūsų sodyboje žaisti paplūdimio tenisą, nemokamai paskelbsime informaciniame tinklapyje beachtennis.lt, skiltyje Kur žaisti paplūdimio tenisą.

Mūsų kontaktai: UAB DREMA  Tel. (+370) 698 48348 el. paštas info@beachtennis.lt